XKAPAT
Kategoriler
MENU
(+90) 530 651 38 00
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

Hakkımızda

Türkiye’nin ev tekstil ürünleri konusunda, bireysel çabalarıyla uzmanlaşan bir kadın girişimcisiyle bu noktada buluşuyor ve tanışıyor olacaksınız.

Yerel olarak ve sınırlı şartlarla başlayan bu maceramızın geldiği noktada, dünyanın her yerine ürün ve hizmetlerimizi sunarak maceramızın evrensel adımlarını sizlerle beraber atıyor olacağız.

Firmamız, masa örtüsü, runner örtü, Amerikan servis, peçete ve nevresim takımı ürünlerini sizlere oldukça geniş bir ölçü aralığı sunarak, seçeneklerinizin ve beğenilerinizin yansımasını almak yolunda kararlı bir şekilde yoluna devam ediyor.

Ürünlerimiz sıvı geçirmeyen, leke tutmayan, simli/simsiz, keten görünümlü özellikleriyle ve dilediğiniz ölçülerde, kişiye özel tasarlanabilme avantajlarıyla beraber evlerinizde ve masalarınızda oluşacak incelikli ve şık değişimlerin fırsatını sunuyor.

Evlerinizin tatlı değişimleri süresince sizlerle beraber bu heyecanı paylaşır olacağız.Zeren Home A kalite pamuklu ürünleri keşfedin, sağlıklı bir hayata merhaba deyin. Pamuklu ürünlerin yıkanması kolay olduğu gibi kolay kolay da aşınmazlar, bu da uzun ömürlü bir kullanım demektir. Pamuklu ürünlerin de sağlık açısından bir zararı bulunmadığından diğer ürünlere göre bir çok bakımdan daha avantajlıdır.

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek